info@elciemlak.com.tr
+90 212-227 60 00
info@elciemlak.com.tr
+90 212-227 60 00
Satılıklar
Mükemmel Konumda Yeni Binada Yüksek Kira Getiri Eşyalı 1+1 Daire
TL
5,100,000
70m²
1
1
1
Продажа
Жилая недвижимость
квартира
Istanbul
Beşiktaş
Cihannüma Mah.
Serdar Cedimoğlu
Barbaros Bulvarına 50 mt Mesafede Yeni Binada Fırsat Daire
TL
8,000,000
65m²
1
1
1
Продажа
Жилая недвижимость
квартира
Istanbul
Beşiktaş
Cihannüma Mah.
Serdar Cedimoğlu
Beşiktaş ın En Prestijli AVM sinde Yatırımlık Gözde Dükkan
TL
9,000,000
60m²
2
Продажа
Коммерческая недвижимость
Магазин
Istanbul
Beşiktaş
Sinanpaşa Mah.
Serdar Cedimoğlu
Beşiktaş ın En Prestijli AVM sinde Kiralık Dükkan
TL
9,000,000
100m²
1
Kiralıklar
Gültepe de Aile Apartmanında Kiralık 1+1 Eşyalı Daire
TL
18,000
55m²
1
1
1
Аренда
Жилая недвижимость
квартира
Istanbul
Kağıthane
-
Serdar Cedimoğlu
Elçi Gayrimenkul den Ayazağada Mükemmel Manzaralı Daire
TL
27,000
120m²
3
1
1
Аренда
Жилая недвижимость
квартира
Istanbul
Sarıyer
-
Serdar Cedimoğlu
Emlak Elçisinden Depreme Karşı Güvenli, Yeni Binada Kiralık
TL
38,000
50m²
1
1
Аренда
Жилая недвижимость
квартира
Istanbul
Beşiktaş
Abbasağa Mah.
Serdar Cedimoğlu
Beşiktaş Barbaros Bulvarında Bakımlı, Kocaman Teraslı 3+1 Daire
TL
45,000
128m²
3
1
1
Emlak Talebinizi İletin
Emlak Satmak veya Kiralamak İstiyorsanız talep formunu doldurmanız yeterli
**